hahahahhaaaaaaaaaah ahahahaaaaahaaahahahahah.
30 sekkaa, ja mies laukee. surkeata. surkeata.
surkeata miehet. en voi muuta sanoa.
30 sekkaa, ja mies laukee. surkeata. surkeata.
surkeata miehet. en voi muuta sanoa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos saa kassit tyhjäksi alta minuutin niin hyvähän se vain on. jääpähän aikaa sitten kaikkeen muuhun, eikä tartte akan mieliksi tunti tolkulla nyhrätä.
Jääpä aikaa makkaran syömiselle, ja lihoatte kuin siat jouluna. ;)
helevetin kaunis että tulee melkein ennen kuin saa sinut näköpiiriin tai helevetin ruma että pakko lopettaa ettei itseinho iske kun tajuaa mitä on tekemässä. :D
Onhan se parempi laueta vähän aiemmin ja saada helpotus kuin tuskailla useita minuutteja sen orgasmin kanssa kuten naiset tekevät.
ei kaikki miehet niin vähän aikaa kestä. ja syynä voi joskus olla tressi,huono päivä tai jopa kysymys voi olla naisestakin:):) kaikki ei ole aina miesten vika !!!!