Eiköhän me molemmat sukupuolet mahduta pienine puutteinemmekin tälle samalle planeetalle? :(
Miksi miehiä parjataan?
Yks sinkkumies
6777
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
MIEHET HÄVIÄÄ, KUIN DINOSAURUKSET..
räy räyh... ;)
täytyy löytää vaikka itsensä ulkopuolelta jos oma ego ei kestä kritiikkiä joten riippuen naisesta kuinka paljon mutta loppu menee lähes aina miesten piikkiin.
että on myös sinun laillasi ajattelevia miehiä olemassa. Minunkin mielestäni kaikien pitäisi mahtua tänne pienine puutteineen.
Tältä palsta vain yleensä täyttyy miesten naisia solvaavista kirjoituksista. "Niin metsä vastaa kuin sinne huutaa" myös naisten kyseessä ollen. Jos täällä olisi vähemmän tuota naisten haukkumista, ei heidänkään tarvitsisi provosoitua antamaan samalla mitalla takaisin.
Ikävä juttu sinänsä tuo molemminpuolinen parjaaminen.
Täällä palstoilla hengailee muutama älypää "mies", joille lähinnä nuo negatiiviset viestit on suunnattu, jotka huorittelevat sekä lutkittelevat JOKAISTA naista. Fiksun miehen tunnistaa heti ja naiset myös pitävät teist ;)
Miehiä parjataan samasta syytä kuin naisia, lapsia, vanhuksia, vammaisia, ulkomaalaisia, sairaita, rikkaita, köyhiä, lihavia, laihoja....ihan ketä vain.
Aina on joku jolla on paha olo, ja sitä yritetään virheellisesti parantaa heittämällä lokaa toisen päälle.
vitsi? Ja vielä tänne palstalle laitettuna! (otsikkoasi tarkoitan). Tai ehkä se menee niin, että naisten haukkuminen nähdään jo niin itsestäänselvyytenä ettei siihen tarvitse puuttua, mutta että miehiä..
Pakko se nyt vaan on mahtua :)