minkä nimisiä

Taas pukkaa galluppia, minkä nimisiä pikkurouvia petetään?

- Marja
4821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos sua kiinnostaa naisten nimet, ota ALLAKKA ja lue sitä.

Äänestä

sohvaperuna, kyylä, jäkättäjä, sottapytty, laiska, itkupilli ja yksinkertainen.

Äänestä
  • utelias

    Äänestä

puutarhaolentoa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naisia petetään? kirjoitti:

Taas pukkaa galluppia, minkä nimisiä pikkurouvia petetään?

- Marja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu