Tuontiautoihin ei saa nastarenkaita!!!

Kukaan ei valmista 20 tuumaiseen 10 tuumaa leveelle vanteelle nastoja. Ei tule mitään, joutuu hakemaan jonkun nelivetosen ökymaasturin vielä kaveriksi tuolle S:lle.
51264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...sä sieltä oot tuonu???
Kaipa nekin siellä on niin halpoja et kantsii tuua...Kyselehän siihen niitä renkaita maatalousrengas myyjiltä...niillä on...

Äänestä
  • Taidat olla ajastasi jäljessä. 22-tuumaa on nykyään henkilöauton rengaskoko.

    Äänestä

taas joku luulee olevansa kovastikin hauska...

Äänestä

Kyllä esim. 11.00-20 renkaisiin pitäisi saada nastat... Tai osta tubeless-vanteet. Koko on silloin 12-22.5

Äänestä
  • Eli ei käy... pakko yrittää pidellä reilua 400 hevosta näillä pirelli p-zeroilla...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wossiili kirjoitti:

Kukaan ei valmista 20 tuumaiseen 10 tuumaa leveelle vanteelle nastoja. Ei tule mitään, joutuu hakemaan jonkun nelivetosen ökymaasturin vielä kaveriksi tuolle S:lle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu