H&M

Hei ostin H&M:n laukun netistä. Mistä tiedän onko se aito? Lisäksi siinä lukee made in vietnam. Please kerkotaa kuinka varmista aitouden.
3429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hiivatti...jos ostit H&M nettisivuilta se on H&M. Mut ei toi merkki ny niin arvokas ole et siitä ny piraatteja tehtäs, haloo hei. Se on H&M, ei mikään Versace...ja ne teettää kaikki tuotteensa aasiassa halpamaissa et made in Vietnam lukee varmaan puolessa tuotteissa. Onko jotenkin hienoo omistaa aito H&M??????

Äänestä
  • halpaajamautonta-kasseja saa peräännakkeluhintaan!

    Äänestä

  • tajunnut että kirjoitukseni olikin tarkoitus olla vitsi...kovin vakavia tällä palstalla ollaan.mutta tuollaisiahan kysymyksiä täälä esitetään. sitäpaitsi jos laukusta tykkää niin ihan yhtä hienoo on omistaa anttilan laukku tai salvatore ferragamo..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missbottega v kirjoitti:

Hei ostin H&M:n laukun netistä. Mistä tiedän onko se aito? Lisäksi siinä lukee made in vietnam. Please kerkotaa kuinka varmista aitouden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu