Nykyaikana jää petturit tosi hyvin kiinni! Ei tarvii ku seurata puolison kännykkää ja hyvin äkkiä käry kyllä käy jos pettää! Älkää uskoko selityksiä että "kun en mää voi sille mitään ku se nainen vielä viestittää" jne. Itse en uskonut ja siksi se petturi on nyt ent.ukko!
kännykkä
paljastaa...
2758
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
olla niin itserakas että jätti tahallaan kännykkänsä sun tutkittavaksi. Hänhän nautti kun sai sut tyhmän mustasukkaiseksi. Saat arvata mitä se susta naureskellen puhu muille naisilleen..?
Ei välttämättä pidä naistaan tyhmänä vaan on sitä ihan itse.
Tuollaisille miehelle joutaakin kenkää antaa, itse antanut parikin kertaa anteeksi mut hetken ollaan kunnolla, sitten sama kaava jatkuu. Ja taas itketään takaisin, selityksiähän näillä riittää.
NAISET: Se mitä päätätte tehdä moisille pettureille, jatkaa suhdetta vai ei.. kertoo paljon omasta arvostuksestanne itseänne kohtaan.