Tämä on siis VAIN MUN mielipide:
Cheek= ällö pahis
Illi= teinien ihqboitsuhhh vai mikä sellanen...(?)
Timbaland= tyhmä gangstaräppäri
Timberlake= selittää vaan jotaa seksijuttujaan
Brick&Lace= Heruuko IHAN vähän? :OO
Kat Deluna= Älä jaksa esittää kovempaa mitä oot -.-
Tokio hotel= Bill raahautuu autiotalon lattialla, pipetillä laitettu tekokyyneliä silmiin. Oikeesti jätkä on melkeen repeemässä. Tokiohotel palapeli, tokiohotel joulukalenteri, tokiohotel lakanat, tokiohotel pyyhe, tokio hotel tapetit, "Bill kaulitz pilli", puhalla perseenreikään niin vinkuu.
30 seconds to mars= Aaaannnnnnnggggssst. Anna banaani niin viiltelen. Korvatulpat kannattaa myös olla, jätkä huutaa biiseissä niinku siltä oltais ottamassa tekokynsiä ja kajaalia pois.
Madonna= rauhotuppa nyt. Oot jo 50 ja silti stringit viuhuu strippilavalla.
Anssi Kela= "Maailmanloppu", kuolema köyhyys katastrofi. Miten voimme elää kun kaikki kuolee. Annetaan anssi-sedän kietoa meidät mustiin ja kuunnellaan hänen jäätävän kuoleman kalman angstittavaa musiikkiaan.
Pussycat Dolls= Ei me miestä tarvita, mutta onhan se silti mukavaa vähän näytellä tisukoita ja olla gangstoille mieliksi.
Paris Hilton= "Mä en oikeesti oo pissis! Ihan oikeesti! En eileekää juonnu muutaku 12 pulloo sidukkaa ja kusin housuun manhattanin stagella."
Christina Aquilera= "eikö sustakin olisi kivaa olla strippaava ihkubeibe?"
Snoopdog= "Naiset! Peli ei ole vielä ohi! Kuhan pääsen linnasta niin tuun taas häpäisemään teitä seksistisillä musavideoillani! Kosto on varma"
Leona lewis= ANGST
Beyonce= "Ahhhhhhhhhhhhh!!!!
mun mielipide
..............................
3
398
Vastaukset
- pissis^^
mitä musiikkia kuuntelet jos noi ei kelpaa?en tykkää paris hiltonista enkä pussycat dollsista:ne on kummatkin huorahtavia.
- keskustelun aloittaja
Juu minä tykkään metallicasta ja Beatlesistä. Ainakaan ei näy huoria keikuttamassa perseitä.
- hiihto_hullu
keskustelun aloittaja kirjoitti:
Juu minä tykkään metallicasta ja Beatlesistä. Ainakaan ei näy huoria keikuttamassa perseitä.
Ei Tokio Hotelillakaan näy huoria keikuttamassa perseitään ellei nyt jotku hirveet fanit :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 223984
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu313457Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533264Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu53253Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222879Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod232641Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162340MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142155Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281747IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1541494