mun mielipide

..............................

Tämä on siis VAIN MUN mielipide:

Cheek= ällö pahis

Illi= teinien ihqboitsuhhh vai mikä sellanen...(?)

Timbaland= tyhmä gangstaräppäri

Timberlake= selittää vaan jotaa seksijuttujaan

Brick&Lace= Heruuko IHAN vähän? :OO

Kat Deluna= Älä jaksa esittää kovempaa mitä oot -.-
Tokio hotel= Bill raahautuu autiotalon lattialla, pipetillä laitettu tekokyyneliä silmiin. Oikeesti jätkä on melkeen repeemässä. Tokiohotel palapeli, tokiohotel joulukalenteri, tokiohotel lakanat, tokiohotel pyyhe, tokio hotel tapetit, "Bill kaulitz pilli", puhalla perseenreikään niin vinkuu.

30 seconds to mars= Aaaannnnnnnggggssst. Anna banaani niin viiltelen. Korvatulpat kannattaa myös olla, jätkä huutaa biiseissä niinku siltä oltais ottamassa tekokynsiä ja kajaalia pois.

Madonna= rauhotuppa nyt. Oot jo 50 ja silti stringit viuhuu strippilavalla.

Anssi Kela= "Maailmanloppu", kuolema köyhyys katastrofi. Miten voimme elää kun kaikki kuolee. Annetaan anssi-sedän kietoa meidät mustiin ja kuunnellaan hänen jäätävän kuoleman kalman angstittavaa musiikkiaan.

Pussycat Dolls= Ei me miestä tarvita, mutta onhan se silti mukavaa vähän näytellä tisukoita ja olla gangstoille mieliksi.

Paris Hilton= "Mä en oikeesti oo pissis! Ihan oikeesti! En eileekää juonnu muutaku 12 pulloo sidukkaa ja kusin housuun manhattanin stagella."

Christina Aquilera= "eikö sustakin olisi kivaa olla strippaava ihkubeibe?"

Snoopdog= "Naiset! Peli ei ole vielä ohi! Kuhan pääsen linnasta niin tuun taas häpäisemään teitä seksistisillä musavideoillani! Kosto on varma"

Leona lewis= ANGST

Beyonce= "Ahhhhhhhhhhhhh!!!!

3

407

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pissis^^

      mitä musiikkia kuuntelet jos noi ei kelpaa?en tykkää paris hiltonista enkä pussycat dollsista:ne on kummatkin huorahtavia.

      • keskustelun aloittaja

        Juu minä tykkään metallicasta ja Beatlesistä. Ainakaan ei näy huoria keikuttamassa perseitä.


      • hiihto_hullu
        keskustelun aloittaja kirjoitti:

        Juu minä tykkään metallicasta ja Beatlesistä. Ainakaan ei näy huoria keikuttamassa perseitä.

        Ei Tokio Hotelillakaan näy huoria keikuttamassa perseitään ellei nyt jotku hirveet fanit :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5587
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2046
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      118
      1639
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1603
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1177
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      988
    Aihe