onko UGGit vielä muodissa? löysin ellokselta kivat kopiot edullisesti, vaaleanpunaiset!!!tosi söpöt mut ajattelin et oonko ihan out jos hommaan sellaset?
UGG??
nannnann
6656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä se vähän ohimennyttä on, ja varsinkin huonot kopiot jotka eivät kestä edes yhtä talvea. Kantapään tuki on olematon ja "kengät" polkeutuvat linttaan jopa niin, että pohja on sivulla ja jalan alla on "kengän" sivulle kuuluvaa kangasta. Nähty on, ja monesti.
Mieti, miten hyvät jalalle tuollaiset kengät voivat olla?
Aivan. Säästä rahasi.
mun mielestä noi on semmonen kesto muoti juttu..et ne on aina muodis...mä oon ainaki rakastunu noihin kenkii:D
Ihan söpöjähän ne nyt on, mutta olen varma ettei niistä tule mikään kestomuotijuttu, 10 vuoden päästä irvistellään kauhuissaan että miten ihmiset ovat voineet käyttää moisia sämpylöitä jalassaan.
tolle sämpylälle, meinaa vaikka itekki rakasran uggeja ja ostin aidot, ne näyttää sämpylöiltä
Ja sen takia kannatti vastata vuoden vanhaan viestiin...
...