-On melkoinen vonkale naiseksi:)
Ei ole näköjään kaikki toivo sittenkään mennyttä, kun katsoo millainen pömppö formula-Flavio itse on. Silti on tuollainen muija.
-kandee tsiigata mys ns. slideshow.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/article1832564.ece
Ei ole näköjään kaikki toivo sittenkään mennyttä, kun katsoo millainen pömppö formula-Flavio itse on. Silti on tuollainen muija.
-kandee tsiigata mys ns. slideshow.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/article1832564.ece
Vastaukset 10
Vanhimmat
löytyis kuvaa, kun en muista ulkönäköään...
rahalla saa ja hevosella pääsee.
Täältä löytyy upea linkki
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=708&posting=22000000038772844
En viiti suoraan laittaa, ettei tuu sanomista toisten kopioimisesta ja sääntöjen rikkomisesta
No jos tosiaan nainen on upea silloin, kun hän on vanhan miehen kanssa rahan takia, niin mikäs siinä... jokainen tavallaan. Itse kuitenkin mieluummin kannatan aitoa parisuhdetta.
Nainen on varmasti tuskissaan joka kerta kun mies haluaa sänkyyn ja mies myös tietää että nainen on vain rahan perässä. Itse en ihaile asetelmaa.
http://www.watt-up.com/j_gallery/Elisabetta_Gregoraci/slides/Elisabetta_Gregoraci.html
kulmikkaat kasvot
Jep, samaa katsoin.
Kroppa kyllä kaunis (leikelty?) mutta kasvoissa jotain epämiellyttävän miehekästä. Eikä ainakaan minun mielestäni miehen näköisyys ole kenellekään naiselle ainakaan eduksi. :D
on sekä miehillä että naisilla hyvännäköiset. Ihan pyöreät/soikeat kasvot on tylsät.
Mielipidekysymys tämäkin. Minä en vain satu piittaamaan miehekkäistä kasvoista naisilla, mutta joku toinen taas saattaa jostain syystä pitää.