nainen on 4 vuotta sitten viettänyt yhden illan (vain suutelua ei seksiä) miehen kaverin kanssa. tosin tällöin miehet eivät edes tunteneet toisiaan vielä.
nyt olen iskenyt silmäni erääseen ja en tiedä miten tulee vaikuttamaan tieto että olen viettänyt yhden illan hänen nykyisen bestiksensä kanssa...olemme kaikki yli 30 vee kuitenkin
voiko miehen kiinnostus loppua?
nyt olen iskenyt silmäni erääseen ja en tiedä miten tulee vaikuttamaan tieto että olen viettänyt yhden illan hänen nykyisen bestiksensä kanssa...olemme kaikki yli 30 vee kuitenkin
voiko miehen kiinnostus loppua?
Vastaukset 5
Vanhimmat
kavereilla on sopimus että toisen exiin ei kosketa, niin varmaan sitten voi.
Se vähän riippuu kavereista ja niiden linjoista. Mut hyvät kaverit "unohtaa" mainita tuollaset asiat, jos se ei enää kaivele niiden välillä. Tuskin nyt suutelusta pääsee kummosta porua
itsetunnosta. Joillekkin kelpaa vaikka kaverin muija ja jokkut on niin herkkiä, että neitsyt sen olla pitää.
Tulee mieleen amerikan uskovaiset, jotka seksivalistuksessaan käyttävät pastillin suussaan ja tarjoavat sitä teineille kysen: "Haluaisitko sinä tämän? Ai et? No sama pätee seksiin."
Siksi toisekseen jos pelkkä kännisuutelu lasketaan suhteeksi, niin minullahan onkin vähän helvetin monta exää. Puhumattakaan neljä vuotta vanhasta jutusta. Haluaisitko miehen, jolle asialla on jotain merkitystä? Ilmsiesti, jos noin mitätön asia mietityttää.
Sissus saatana sentään...
se ole ihmisillä oikeus valita seurustelukumppanit ihan omien arvojen ja periaatteiden mukaan, varsinkin kun näiden valintojen mukaan joutuu itse elämään(ja ehkä kärsimäänkin niistä). Se että muut pitävät niitä naurettavina on omaan elämään nähden merkityksetöntä.