voi elämää, enste karanteeni ja ny hellhound. maailma on hjuvä!
Hellhound!
4
490
Vastaukset
- justandeöööro
silä ei ollut punkin kans mitän telemsitä, sappinenkin semmone karvahippi ja musa ihan paskaa tönkkiä. soundin omat pojat kehu vaan arvostelussa kaverin bändiä, sappinen oli latoja tms iihen aikaan.
- ews75
Hyvä bändi! vaikka enemmänkin tommosta manserockia oli tai siltä se nykyään kuulostaa. Mitä väliä oliko se punkkia vai ei kunhan oli/on kunnon musaa.
- Hervannan Huligaani
Samaa mieltä Justa....ron kanssa. Kammottavia hippejä.
- Bator
Hervannan Huligaani kirjoitti:
Samaa mieltä Justa....ron kanssa. Kammottavia hippejä.
Tiedättekö tekeekö Hellhound enää keikkaa? Wikipedian mukaan viime vuonna olisi ollut jotain keikkaa. Olisin todella kiinnostunut!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1013522Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta93382Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää522392Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762351Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1002350Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392118HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364311918Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt401883Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin501857Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1181817