Eikö tältä ilmeisimmin mieleltään väsyneen mr.twist:in voisi jo blokata pois tältä palstalta? En tiedä onko hän todellinen henkilö vai tekeekö joku tosi rankkaa provoa, mutta estäkää pääsy tälle palstalle.
Twistille lähestymiskielto
palsta pilalla
9686
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Roketsullahan tuo kirjoittelee. Provo siis ei ole. Provot antautuvat yleensä väittelemään ja jäävät jossain vaiheessa alakynteen. Twisti taas avaa ketjun ja tuskin lukee enää sitä sen jälkeen, jos ylipäätänsä tietää avanneensa mitään.
Roketsu sai tarpeekseen häiriköstä ja potkaisi Markon iäksi pellolle, sen jälkeen Marko siirtyikin tänne "asiantuntijaksi" kaikkien riesaksi.
Huomaa että vastasit vuosia vanhaan viestiin. Kyllä teillä rokkareilla taitaa kaikilla olla vähän vajautta jossain päin :-/
itsekin.
Tarkoitus olikin vain osoittaa että noista ajoista ei mikään ole tippaakaan muuttunut, häirikkö jatkaa yhä entiseen malliin täällä ja Roketsuun Markolla ei ole mitään asiaa vaikka mieli tekisikin. Kummastelen vaan sitä miksi helkkarissa tuo sekopää saa YHÄ kirjoitella tänne, eikä häirikköä potkita pellolle kuten kuuluisi.
Mitä vajauteen tulee niin sinä voisit kanssa mennä tutkituttamaan pääkupolisi tilanteen, kun tuolla tavalla rupeat yleistämään parin henkilön kirjoitusten perusteella koko porukkaa. Sitäpaitsi kun et kerran ole rokkari, niin mitä tulet tänne palstalle kommentoimaan, pysy vaan siellä rappi- puolella.
vastasin eilen eilenkirjoitettuun viestiin. Huomaa ero.
Olisitte kiitollisia että tulin opettamaan teille tapoja. Sitäpaitsi kuuntelen klassista.
Hyvät neuvot ovat kalliit, miten sen saa pois?
Ei taida auttaa kuin viikatemies, mutta sitä joutuu varmaan odottamaan vielä aika kauan. Tämä on raivostuttavaa.