Siksi miehet

Koska me haluamme enemmän sexyä,kuin naiset.Esim.jos vakisuhteessa mies haluaa 3-4 viikossa sexyä ja nainen 1-2 kertaa,niin mitä mies miettii???Onko salarakkaita vai taas pää kipeä.Naiset miettikää itse!!!
Siksi täällä on varatut liikenteessä
81323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sinulle on nuo 3-4 kertaa lukuja joista haluaat pitää kynsin ja hampain kiinni...niin hyvä on.
itse en laske kertoja vaan ..elän tunteitteni ja
halujeni myötä..koska haluaan suhteelta muutakin kuin....kirjanpitoa paneskeluista.

Äänestä
  • jos tässä mennään naisen halujen mukana,niin miehethän hyppivät päällään!Kuka jaksaa odotella halujasi/tunteitasi.Sexy on parasta lääkitystä masennukseen ja väsymykseen.Sen jälkeen on aina kuin uusi ihminen uusissa voimissaan!

    Äänestä

  • juuri,,, kirjoitti:

    jos tässä mennään naisen halujen mukana,niin miehethän hyppivät päällään!Kuka jaksaa odotella halujasi/tunteitasi.Sexy on parasta lääkitystä masennukseen ja väsymykseen.Sen jälkeen on aina kuin uusi ihminen uusissa voimissaan!

    vai masennukseen ja väsymykseen Paras lääke, heh heh. Kyllähän se niin on että, juuri silloin kun on väsynyt tai masentunut EI miehen edes tee mieli sexiä :) :)

    Äänestä

  • juuri,,, kirjoitti:

    jos tässä mennään naisen halujen mukana,niin miehethän hyppivät päällään!Kuka jaksaa odotella halujasi/tunteitasi.Sexy on parasta lääkitystä masennukseen ja väsymykseen.Sen jälkeen on aina kuin uusi ihminen uusissa voimissaan!

    Jos elää parisuhteessa, tai tiiviissä seurustelusuhteessa, ei pitäis ko asiassa olla ongelmia. Keskustelemalla keskenään asiat selvitetään, eikä keskustelupalstalla. Kypsymätöntä!

    Äänestä

Muuta elämääkö ei olekaan. Piruako vaimolla teet jos pitää vieraissa juosta, onko miehestä muuhun kuin nussimaan häh?

Äänestä
  • nussimaan, kun kyllä nainenkin haluaa kunnon seksiä. Mutta yleensä on tarjolla vain sitä paneskelua niin sehän ei kiinnosta ketään. Katsopa peiliin ja mieti mitä naisesi sinulta saa?

    Äänestä

mutta en enää kaikkia nettideittailevan avomieheni kanssa.

Äänestä

asioista ei voi puhua ja täytyy lähteä vieraisiin. Jos ihmissuhde on kunnossa, voi puhua avoimesti myös seksistä ja siitä mitä haluaa. Suhde on ajoittaista joustamista puolin ja toisin, aina ei voi saada juuri sitä mitä haluaa ja toisinaan saa paljon enemmänkin kuin osaa odottaakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PETTÄÄ kirjoitti:

Koska me haluamme enemmän sexyä,kuin naiset.Esim.jos vakisuhteessa mies haluaa 3-4 viikossa sexyä ja nainen 1-2 kertaa,niin mitä mies miettii???Onko salarakkaita vai taas pää kipeä.Naiset miettikää itse!!!
Siksi täällä on varatut liikenteessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu