Nytten

2237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miehissä 28% pettää kun naisissa vain 15% :p
Eli vaikka naisten osuudessa toi on kasvussa niin silti yhä useammin pettäjä on mies. Tietty jos noususuhdanne jatkuu tollasena niin ei mee montaa vuotta kun naiset ottaa kiinni ja menee ohi.

Kai tää on nyt sitä "tasa-arvoo" ;)

Äänestä

Kukapa nainen ei himon tielle sortuisi jos ympärillä pyörii suunnaton öyhöttäjien ja toinen toistaan hauskempien remupellejen meri.

Mikä estäisi kuluttamasta kuin hullu jos tilillä olisi miljardi? Ei mikään koska kuolevaiset ovat ahneita ja himossaan heikkoja vailla minkäänlaista itsekuria, kunnioitusta tai empatiaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se on.. kirjoitti:

tutkittu,naiset on lutkia! http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/200810308507986_lz.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu