"Ei, hän ei ole Suomi24-palstoilla mellastava

2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En oikeen ymmärtänt että onko vai ei ole caps lock päällä kirjoitteleva. Vai kuka se sitten oikeen on oikeesti.

Äänestä
  • Keskipohjanmaan kolumnisti ei pidä Halla-ahoa "Suomi24 palstoilla mellastavana rasisti-idioottina".

    Toisin sanoen hän on tunnistavinaan Halla-ahon kyvyn kirjoittaa Suomi24 -palstojen kirjoittajien tasosta poikkeavaksi.

    Ottamatta kantaa tuohon toivoisin, että saisin täällä lukea enemmän kirjoittajien omia mielipiteitä kuin linkkauksia Halla-ahon kirjoituksiin - joita olen valikoiden kuitenkin itsekin täällä kommentoinut.

    Siihen kolumnistin tekstissä yhdyn, että sitä rapa-rasimia - jota jotkut pillit ja pullat osaavat täällä vielä peesata - on - ja on liikaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasisti-idiootti" kirjoitti:

http://www.keskipohjanmaa.net/gen/525890.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu