Toyota piisi

Mikä se suomalainen pilailu piisi on jossa se yrittää startata autoa alussa ja sitte jtn, kai se jopen tai jonku piisi on. Corollasta muistaakseni laulaa.

Anteeks kun ei oo parempaa tietoa antaa kun en oikein muista, Kiitos jos joku osaa kertoa mikä se on :)
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turos Hevi Gee Romurauta

Äänestä
  • JEs ! Kiitokset tämä se on !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kreatori kirjoitti:

Mikä se suomalainen pilailu piisi on jossa se yrittää startata autoa alussa ja sitte jtn, kai se jopen tai jonku piisi on. Corollasta muistaakseni laulaa.

Anteeks kun ei oo parempaa tietoa antaa kun en oikein muista, Kiitos jos joku osaa kertoa mikä se on :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu