Koska kaikkea ei pysty kuuntelemaan, olisi tarpeellista saada informaatiota mistä saa mezzon ohjelmatiedot!
Hieno kanava, valinnan mahdollisuus silti tarpeen!
Mezzon ohjelmatiedot?
8
3541
Vastaukset
- aaaafaafaa
tekis mieli sanoa että googlaa...
http://www.mezzo.tv/index.php - auktoriteetti
heti Iskelmä-TV:n tilalle! YLE HOI, HERÄTYS!!! Maksan lupamaksua, mutta maksulle ei nykyisellään ole juuri mitään katetta!
- hyvää musiikkia!
Juuri lähetettiin uusintana ihana La Traviata.
Kun seuraa ohjelmatietoja, Teemalla on, kiitos!
- JUH
Mezzon ohjelmatiedot löytyvät myös osoitteesta
www.eurotv.com/slmezz.htm- Anonyymi
Kysymys onkin siitä,ovatko ne myös oikein? Ruudun epg-tiedot ovat taas viime pöuvinä olleet mitä sattuu!!! Iömeisesti hemkiöö joka adiaa hoitaa,ei ole musiikki-ihmisiä vaan kuka rahansa Agslvalla paökattu ""kadunmues"!!! Ikävää että Mezzo-kanava ei asiaa korjaa palkkaamalla työhön pätevää ihmustä!!
Cerettiläinen, kanavan ,jokapäiväinen katsoja ja kuuntelija
- Kaatopaikalle
roskiksesta löytyy...
- Anonyymi
Huom! Maksan Mezzo kanavan käytöstä n.35 € vuodessa joten Mezzon luulisi ymmärtävän että meillä on oikeus vaatia kunnon ohjelmatiedot!!
Cerettiläinen - Anonyymi
Minkä laatuista kuvaa tämä Mezzo nykyään lähettää?
Jokunen vuosi sitten katselin sitä kanavaa muutaman kuukauden Oulun kaapeliverkossa ja pikselimössöä lähes päivittäin piisasi. kanavanumeroiltaan viereisillä kanavilla kuvan laatu oli hyvä, joten joku Oulun DNA:ssa ilmeisesti lettuillessaan ei viitsinyt säätää Mezzon kuvaa kohdilleen. Joten se tai ne (eikös niitä Mezzoja ollut peräti 2 kanavaa) saivat luvan häipyä kuten kaikki muutkin maksulliset kanavat. Ei alituisesta pikselimössöstä viitsinyt sellaisia summia maksaa mitä niistä silloin pyydettiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1776512- 1481794
- 1131578
- 511300
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️46992Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢38953Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu96923Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?5849Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan240829- 41809