13-vuotias raiskattu tyttö

7343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siltä vaan puuttui 4 todistajaa. Vaiti sinä kammoinen piski!

Äänestä

Jos olisin tuollaisen tapauksen äiti, olisin mennyt väliin ja repäissyt tytön pois ja alkanut kivittää niitä miehiä.So simple.

Äänestä
  • ehkä ehtinyt haavoittaa yhtä niistä, ja sitten ne vain olisi kivittäneet sinutkin kuoliaaksi.

    Idealismi tappaa.

    Äänestä

kiusattava lisää Muhammed-pilakuvilla.

Äänestä

Tervettä monikulttuuria, toivottavasti Suomessakin tehdään noin jo ihan kohta. Kivitykset kauppatorille vaan, ruumis voidaan kipata kolera-altaaseen.

Äänestä

..pitäsiköhän uimahallivuorojen lisäksi järjestää Suomessakin kivitysmahdollisuus jotta somalialaiset ystävämme kotoutuisivat nopeammin?

Äänestä

aikoinaan myös Euroopassa. Ihan samat tavat kivityksineen päivineen, nuo elävät kuin me 500 vuotta sitten, enkä ole ainoa joka tämän on huomannut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kivitettiin kuoliaaksi kirjoitti:

http://news.yahoo.com/s/ap/20081101/ap_on_re_af/af_somalia

Siinä sitä apinamiesten logiikkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu