T....O

päästä sinusta vapaaksi... Ja kauanhan tätä kestikin!
3577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Right

Äänestä

Vihdoinkin pääsen eroon hänestä minäkin.

ps. onneksi näitä on aika paljon koko maassa. ;D

Äänestä
  • jos kerran lopultakin olemme toisistamme vapaita. Silloin joskus olimme valtavan ihastuneita toisiimme! Ihan sattui molempien sieluun,aina kun kohtasimme työoloissa.

    Vaan nyt on jo toinen aika. Emme välitä toisistamme tavallista työkaveruutta enempää! Olemme siis päässeet irti siitä kaikesta, niistä tunteista. On jäänyt vain jäljelle arkinen ja harmaa työpäivien aherrus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taidanpa vihdoinkin kirjoitti:

päästä sinusta vapaaksi... Ja kauanhan tätä kestikin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu