Onko

tai jopa todella laiha ja pieni nainen kenenkään miehen ihannenainen vai pidetäänkö sellaista naista edes naisena vaan pikkutyttönä? (jos ei vaan yksinkertaisesti liho vaikka normaalisti söisikin)
8805
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olen juuri tuollainen enkä koskaan ole edes tullut ajatelleeksi mitään tuollaisia tyhmyyksiä!! Joku tykkää isosta, toinen pienestä. Joku tykkää tummasta,toinen vaaleasta. Miten asioita kääntää ja vääntääkään niin kaikkien mieliksi ei kukaan voi olla ja jokaiselle löytyy ihailijansa. Mikä teitä ihmisiä riivaa??? Eikö ole tosiaankaan parempaa ajankulua kun vaivata päätään tyhmyyksillä!!!

Äänestä

SIIS MITÄÄÄÄ

Äänestä

kuulla minäkin. Joo tyhmää kysellä kyllä, mutta saa kai sitä huvikseen:-) Olen myös tosi hoikka, tällainen hento, ja kyllä välillä kärsin siitä (esim. kun tuntemattomat ihmiset huomauttelevat, mikä on kyllä tosi törkeää)
Ja olen huomannut, kun olen muodokkaamman kaverin kanssa liikenteessä, niin ei muhun kiinnitetä huomiota. Kyllä se muodokas kerää ne katseet ja kiinnostuksen.
Mutta kyllä mä yleensä olen ihan tyytyväinen itseeni.
Silti se lämmittäisi mieltä, jos edes joku sanoisi että olisin ihanne:-)

Äänestä
  • Juuri sinunkaltaisesi naiset ovat parhaita, siis ulkonäöllisesti :P

    Äänestä

  • Taidan olla jo vähän ikäryhmän ulkopuolella kun oon lähes 30.

    Ihanne oot.

    Äänestä

Mä tykkään isopeffasista ja runsasmuotosista naisista. Nami! Laihat ei oo kiihottavan näkösii.

Äänestä

Hitsit. Just tollaselle olis mukava olla sellainen iso köriläs vaikka olenkin siis normaalikokoinen...

Mitään pikkutyttöfiilareita en tuntisi jos kyseessä on kuitenkin henkisesti selkeästi itsenäinen aikuinen nainen, vaikka hellyyden ja tän periaateturvallisuuden kaipuinen ehkä olisikin. Niin kauan kun en tunne itseäni isäksi vaan kumppaniksi on pikkuruinen nainen täysin ok ja se pienuus voi olla ihan seksikästäkin koska sekin tulee pään sisältä loppujen lopuksi... :)

Äänestä

Pieni ja todella laiha nainen on ihanteeni, varsinkin jos hän on myös rinnaton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoikka.. kirjoitti:

tai jopa todella laiha ja pieni nainen kenenkään miehen ihannenainen vai pidetäänkö sellaista naista edes naisena vaan pikkutyttönä? (jos ei vaan yksinkertaisesti liho vaikka normaalisti söisikin)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu