tai jopa todella laiha ja pieni nainen kenenkään miehen ihannenainen vai pidetäänkö sellaista naista edes naisena vaan pikkutyttönä? (jos ei vaan yksinkertaisesti liho vaikka normaalisti söisikin)
Onko
hoikka..
8805
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olen juuri tuollainen enkä koskaan ole edes tullut ajatelleeksi mitään tuollaisia tyhmyyksiä!! Joku tykkää isosta, toinen pienestä. Joku tykkää tummasta,toinen vaaleasta. Miten asioita kääntää ja vääntääkään niin kaikkien mieliksi ei kukaan voi olla ja jokaiselle löytyy ihailijansa. Mikä teitä ihmisiä riivaa??? Eikö ole tosiaankaan parempaa ajankulua kun vaivata päätään tyhmyyksillä!!!
SIIS MITÄÄÄÄ
kuulla minäkin. Joo tyhmää kysellä kyllä, mutta saa kai sitä huvikseen:-) Olen myös tosi hoikka, tällainen hento, ja kyllä välillä kärsin siitä (esim. kun tuntemattomat ihmiset huomauttelevat, mikä on kyllä tosi törkeää)
Ja olen huomannut, kun olen muodokkaamman kaverin kanssa liikenteessä, niin ei muhun kiinnitetä huomiota. Kyllä se muodokas kerää ne katseet ja kiinnostuksen.
Mutta kyllä mä yleensä olen ihan tyytyväinen itseeni.
Silti se lämmittäisi mieltä, jos edes joku sanoisi että olisin ihanne:-)
Juuri sinunkaltaisesi naiset ovat parhaita, siis ulkonäöllisesti :P
Taidan olla jo vähän ikäryhmän ulkopuolella kun oon lähes 30.
Ihanne oot.
Mä tykkään isopeffasista ja runsasmuotosista naisista. Nami! Laihat ei oo kiihottavan näkösii.
Hitsit. Just tollaselle olis mukava olla sellainen iso köriläs vaikka olenkin siis normaalikokoinen...
Mitään pikkutyttöfiilareita en tuntisi jos kyseessä on kuitenkin henkisesti selkeästi itsenäinen aikuinen nainen, vaikka hellyyden ja tän periaateturvallisuuden kaipuinen ehkä olisikin. Niin kauan kun en tunne itseäni isäksi vaan kumppaniksi on pikkuruinen nainen täysin ok ja se pienuus voi olla ihan seksikästäkin koska sekin tulee pään sisältä loppujen lopuksi... :)
Pieni ja todella laiha nainen on ihanteeni, varsinkin jos hän on myös rinnaton.