Naiset!

Mitä ajattelette nuoresta miehestä, joka liikuskelee baarissa yksinään ja vieläpä selvinpäin. Onko säälittävä vai jopa positiivinen asia?
3347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Positiivinen asia, jos näytät siltä että sulla on kivaa.

Äänestä

jos olet sinkkuna etsimässä seuraa niin positiivista. jos varattu ja silti vonkaat niin säälittävä.

Äänestä

ei todellakaan ole säälittävää :) kiva kun siellä joku joskus on selvinpäin eikä kaikki örvellä kännissä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jshdfjuhfu kirjoitti:

Mitä ajattelette nuoresta miehestä, joka liikuskelee baarissa yksinään ja vieläpä selvinpäin. Onko säälittävä vai jopa positiivinen asia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu