POKET

pettäjii!!!
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

noh,noh,enpä sanois...

Äänestä
  • samaa mieltä! :D

    Äänestä

Kyllä mutta miksi? Osaako kukaan kommentoida siihen? Mä mietin jo niitä arvoja joita pokeilla on. Käydään salilla, ajetaan hienoilla autoilla, katsellaan ja flirttaillaan kauniita naisia baarien ovilla... Ei toi nyt kovin syvälliseltä vaikuta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahimpia kirjoitti:

pettäjii!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu