mukavaa ja rattoisaa pe-iltaa:))))!!!!Olisipa mukavaa viettää se kanssasi kynttilänvalossa lämpöä odotellessa;)
Kielimestarilleni!!
toivottelen oikein
171118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
palamaan...nyt odottelen sinua luokseni:) Miksi siellä huhuilet?
kun täällä sitä lämpöä tarvitsee;)))
Kielimestari hmm ;0)
;))))
päivä.....taistelutanner!
pistin pääni pantiksi sun puolesta ja niistä muista asioista en osaa sanoa mitään,enkä pystynyt sua puolustamaan,tiedät kyllä miksi!
asioihin mitkä ei mulle kuulu ja mistä en tiedä,mutta tulin jo huonolle tuulelle niistäkin!!!
väärin,niin yhteen juttuun jouduin tahtomattani mukaan!!Ja siinä pistin henkeni sun puolesta!Ja tahtomattani myös kuulin muitakin asioita,mistä EN TIEDÄ mitään enkä halua tietääkään sen enempää,rasittaa vaan kun en pysty niissä sua "puolustamaan"!.piste!
ja pystyt niin laitatko viestiä!Valvon vielä!!
liikaa toivottu!Olen niin vaativa;)))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tänään että melkein voisin sanoa jos ei luottoa ole!voisitte painua vaikka ihan minne haluatte! Olen todella pettynyt ja syvästi loukkaantunut!
eilen nähnyt,voi olla,että oltaisiin pahasti "solmussa" tällä hetkellä;))),olisin meinaan pikkasen ottanut tuon itseeni!!!Mutta asia on jo puitu eli piste!
Älä mieti eilistä,älä tätä päivää,älä huoli huomisesta,kaikella on tarkoituksensa,hyvässä ja pahassa ja se kaikki selvii aikanaan....niin meidätkin "joku"yhteen silloin joskus vei,mikä lie,mutta niin oli tarkoitus;)Välitän susta kovasti ja luotan suhun 110 prosenttisesti,olet mun rakas ystävä!Ja ihana ihminen!Pusu sulle!
Yrpä!K
hyvin epätoivoisen naisen olotilaa!Toi oli kaunista:))).Mä joudun nyt evakkoon,täällä on suoranainen katastrofi!Ei taida pölyttä olla kuin mun kaverini...siitä puheen ollen taidankin....;).Nähdään huomenna!
Elikkä yrpä ja illu tapasivat ja yrpärupesi paisumaan kun illu tuli liian lähelle ja illu rupes ilosta itkemään kun näki yrvän paisuvan! Sen pituinen se!
yhtä hullu ku minäkin!!!,ei tunnu niin yksinäiseltä;),vaikka tänään kyllä skorpparin piikit yritti kovasti saada hermostumaan ah niin rauhallista ystäväänsä!Tsot tsot kolli,huomenna kostuu!niinkuin lupasin!Täällä on KAUHEA PÖLY vieläkin ja rätti viuhuu:)