Moinen vielä tuolla mutta monipuolisen äänen omaava Saana pudotettiin? Miten ihmeessä muuten tulokset päivittyi nettiin reaaliajassa maikkarin sivuille? Järjestetty juttu???
Idols-Kallen faneilla vaikkua korvissa
Näin on
8572
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
se saatanan Kalle pitäisi viedä saunan taakse laulua opettelemaan!
voisi viedä korvalääkärille.
Siis: Ja samalla teinit voisi viedä korvalääkärille.
kehno, ilman muuta, mutta ei Saana mitenkään monipuolisesti laulanut tänään. Karkeaa huutamista jossa ei ollut yhtään syvyyttä. Semmoinen perisuomalainen tapa ilmaista herkkyyttä tavalla josta herkkyys on kaukana.
joillain isot puhelinlaskut ku kalle noin pärjää.. Ei ymmärrä ei..
siis mikä ihme kaikkia vaivaa :D:D:D pakko tulla tänne haukkumaan kaikki kilpailijat kun ei muutakaan tekemistä oo :D:D onko pakko ottaa joku idols noin tosissaan.. ei voi kun NAURAA TEILLE JA LUJAA !!!!!!!! kilpailijat on käyny pitkän tien tonne päästäkseen ja voin sanoo että teistä kenestäkään ei oo siihen.
tennari tulee tänne viisastelemaan, sä et tiedä mistään mitään, hommaa ikää.
oli harvinaisen järkevä tällä palstalla.
Kyllä minustakin pitäisi pitää lähtökohtaisena ajatuksena sitä, että jokainen joka tuolla on, osaa laulaa. Se on sitten eri asia, kenellä on paras tekniikka, esiintymistaito, on laulaessaan läsnä, osaa ottaa yleisönsä, pysyy nuotissa, vetää omiin nimiinsä jne jne.
Mutta sen takia nuo tuolla ovat, että osaavat laulaa. Tuomarit heidät sinne semeihin valitsivat.