Kun tätä palstaa lukee

tulee oppineeksi että pakolaiset ja turkkilaiset ja afrikklaiset ovat aika hyviä havaitsemaan sen sisäisen kauneuden.
4426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin tämä on jo vanha aihe mutta kertokoon joku jos hereillä on, että oliko sobri siis puoliksi algerialainen? Sillä ei ole mitään väliä mikä nikki se tyttö milloinkin missäkin irkissä on... kun en käytä irkkiä mutta sanokaa joku oliko hän puoliksi algerialainen... kuvassa ei ainakaan näyttänyt... ihan perus sievä tyttö oli. Noista edellisistä keskusteluista ei ota selvää ja ihan vain tuli kiinnostus kun aihetta jauhettiin täällä... Pitkään aikaan ei ole tainnut viestejä lähteä... minun se pitäisi tietää kun olen täällä loisinut KOKOPÄIVÄN joo-o elämä huhuu;D säälittävää myönnetään... mutta kerralla kun piikittää itseensä palstadiskurssia voi olla taas viikon ilman, aahh.

Tämä liittyy nyt kieron sängen kautta tuohon ap:viestin kauneus juttuun (sobrin aloittama keskustelu alempana) mutta joo.

Jotkut sanoo että sisäinen kauneus on rumien keksintö mutta eihänse ihan näinkään ole sillä moni kakku päältä kaunis.... mutta valvoo yöt netissä;D buahahahaa

Äänestä
  • Oli se sobri puoliksi algerialainen :D

    Äänestä

Kyllä niillä pakolaisillakin on niitä kauniita naisia.
Ei läheskään aina niitä lihavia ja rumia.
Katsoppas, kun seuraavan kerran kävelet kaupungilla :)

Äänestä
  • Kerroppas vielä missä tällaisen harvinaisuuden voi pongata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niiiiiiiiiiiiiiiin kirjoitti:

tulee oppineeksi että pakolaiset ja turkkilaiset ja afrikklaiset ovat aika hyviä havaitsemaan sen sisäisen kauneuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu