Naisten

Mitä mieltä olette tämän näköisestä miehestä?

http://www.arikokkonen.com/pics/406.jpg
101454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

..nykyään on nupissani tärähtänyt sen verta pahasti, jotta tykkäänpä ajoittain ottaa kisaa mitä erilaisimmissa muodoissa moisten lihaskimppujen kanssa eräällä paikallisella salilla.

Toiset pullistelevat jäykkinä kuin tikku-ukot, nostavat järkyttävät määrät kiloja niin mikä nautinto onkaan kekkaloida tikkukoipisena paikalle. Hinata kunnon painot esim. jalkaprässiin ja kihnuttaa äijät kumoon kestävyydellä :D ;)))

Siis vakavasti ottaen moiset bodarit ovat yleensä niin kovin vakavia ja henkeen ynnä vereen asiansa puolesta mikä nyrjähtää omassa mielessäni jo taas ihan joksikin toiseksi :D Jutun juurta löytyy ja aina yhtä muikistuttavia päätelmiä ;)

Noin muuten en sillä tavalla syty moisista lihaskimpuista.

:)

Äänestä

hirveä, myös säällittävä

Äänestä
  • Jos yhtään tuntisit kehonrakennuspiirejä, et moisia törkeyksiä suustasi sanan säilällä suoltaisi.

    Kehonrakennus vaatii todella paljon itsekuria ja pitkäjänteisyyttä, sitähän sinulta tuskin löytyy. Ari "Godzilla" Kokkosta en kuvailisi missään asiayhteydessä säälittäväksi tai hirveäksi. Siinä on esimerkkiä Suomen miehille!

    Äänestä

Toi on ihan kuin kukkakaali, täynnä möykkyjä.

Äänestä

Ja paskat.

Mieshän se tuokin :D Tuossa vaiheessa ei painitaidoistani ole enää hyötyä. :(

Äänestä

tajuta miten paljon kehonrakennus vaatii itsekuria ja pitkäjaänteisyyttä ja arvostaa miestä, joilta niitä löytyy. Sitäpaitsi lihaksikas mies on maskuliininen ja miehen näköinen.

Äänestä
  • Mielummin vaikka laiha luikku, kunhan on älykäs. Lihasten kasvattaminen dopingaineilla ei voi niin vaikeaa olla, ja tiettävästi osa näistä aineista aiheuttaa impotenssia.

    Äänestä

  • "tajuta miten paljon kehonrakennus vaatii itsekuria ja pitkäjaänteisyyttä ja arvostaa miestä, joilta niitä löytyy. Sitäpaitsi lihaksikas mies on maskuliininen ja miehen näköinen."

    mielipiteesi. Minä kyllä erotan miehen naisesta vaikka mies ei olisikaan hillitön pattikasa. Lisäksi minusta yletön maskuliinisuus ja sen korostaminen ei ole lainkaan kiinnostavaa. Salilla asuvasta, lihasten kasvattamisen elämäntehtäväkseen ottaneesta miehestä ei sitä paitsi uskoakseni ole paljon iloa parisuhteessa. Sehän treenaa koko ajan, ei voi lähteä ulos syömään kun dieetti menee mönkään, vaatii muutenkin erikoisruokavaliota, ei voi tehdä juuri mitään spontaanisti hetken mielijohteesta ettei treeni jää väliin jne. Kun koko elämä pyörii sen treenin ympärillä niin naisen osaksi jää olla se statisti, joka antaa välillä seksiä ja sekoittaa sen protskupirtelön ja pitää kodin puhtaana kun mies hengaa salilla pullistelemassa.

    Äänestä

..Meinasin tukehtuu kokikseeni. :D

Äänestä

tulipa läski olo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mielipide kiitos! kirjoitti:

Mitä mieltä olette tämän näköisestä miehestä?

http://www.arikokkonen.com/pics/406.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu