Nii että onko bootsit nyt muodissa?Mulla viininpunaiset mokkanahkaiset.Munaanko itteni niillä????Olen 50.
Bootsit...
Öllö
71130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ovat aina muodissa oli vuosiluku mikä tahansa! Punaiset bootsit ovat varmasti aika sähäkät...pistä vain jalkaan ja säväytä!
Öllö kiittää kenkäkaupn myyjää.Lähempä säväyttään.........
Ei bootsit näytä naisella hyvältä ja jättäkää nyt miehille edes joku vaate/kenkä, mitä ette itselle omi. Kuvitelkaa jos miehetkin alkais käyttämään hameita ja korkeakorkoisia kenkiä, miltäs tuntuis?
Mä olen nainen ja käytän naisellisia bootseja. Mun ukko pitää sellasia amerikan näköisiä puolipyöreekärki. En muista nimee. Sendra. jee se oli se.
Mulla on valkoiset bootsita vuodelta 1982 kaapissa. Käytan niitä kesällä. Tosi matalat ja kärjessä kullanvärinen koriste.
Helsingistä ostin talveksi matalavartiset Kentucky bootsit.
Makeet , terävä kärki ja hopeen värine nilkkakoriste.
Näillä pärjää. Bootsit on joko sun juttu tai ei. Ennen pidin niitä koko kesän.
KERRO MISTÄ LÖYSIT TERÄVÄKÄRKISET BOOTSIT. OLIKO NILKASSA OLEVA REMMI KIINNI VAI VOIKO SEN IRROTTAA ( SOLKI). OLEN NÄHNYT SELLASIA JALOISSA, MUTTA AINAKAAN MUN LÄHIMARKETEISSA EI OLE SELLAISIA.
HALUAISIN SELLASET JOS JOKU LUKIJOISTA TEITÄÄ MISTÄ LÖYTÄÄ NIIN SUUR KIITOS.
EN HALUA NAHKAPOHJAISIA VAAN PERUSKUMI TAI MITÄ LIE KEINOA.
siinä jotain www.luxeclothing.fi