Suoristusrauta

HKi, forumissa ja Kampissa "käytävällä" suoristajan tyrkyttäjiä, hinta noin 120 euroa.Onko kellään kokemusta heidän raudoista? Uusi rauta hankinnassa =)
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mielestäni 120 euron hiustensuoristin on jo vähän liian kallis. Tietty jos on rahaa niin mikäs siinä, mutta halvemmallakin saa jo ihan hyviä rautoja.

Äänestä

Herstyler suoristusrautaa? Ostin itse vuos sitten semmoisen samaan hintaan, ja olen kyllä kovasti tykännyt.. Hinta oli kallis, mut ostan paljon mieluummin kalliin ja huippu hyvän, kuin halvan, josta ei saa mitään irti.. Voisin melkein verrata kyseistä rautaa GHD-rautoihin, jotka ovatkin ihan parhainta Pro-laatua.. Nää on vaan puolet halvempia, kun eivät vielä ole niin tunnettuja..
Tolla herstylerilla saa vaikka minkälaisia upeita kampauksia! Mulla olkapäähän ulottuvat, lättänät hiukset.. Saan 5:ssä minuutissa upean tuuhean kampauksen! Sit se alkaa lämmetä jo heti kun kytket päälle, eli käyttövalmis 10sekunnissa.
En ole katunut ostosta, joten suosittelen lämpimästi hankkimaan semmoisen!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kokemusta kirjoitti:

HKi, forumissa ja Kampissa "käytävällä" suoristajan tyrkyttäjiä, hinta noin 120 euroa.Onko kellään kokemusta heidän raudoista? Uusi rauta hankinnassa =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu