Oliko Lenita jo koulussa nimittelijä?

Lenita puhuu joidenkin miesten apinaenglannista.
Mahtoiko Lenita käyttää samaa mollaamistyyliä koulussa, oliko koulukiusaaja? Kuinka kauan tämä prinsessa saa jatkaa toisten tökkimistä?
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katkeraksi ja äkeäksi vetää, kun häntä ei töki enää kukaan.

Äänestä
  • diblomiekonomi, moniko möngertäjä politikko on päässyt lähellekään, ei edes pressa?

    Äänestä

  • sentään kirjoitti:

    diblomiekonomi, moniko möngertäjä politikko on päässyt lähellekään, ei edes pressa?

    Diplomiekonomi vastaa tavallista ekonomia. Titteli vain on hienompi,onhan se ruotsia.

    Äänestä

  • sentään kirjoitti:

    diblomiekonomi, moniko möngertäjä politikko on päässyt lähellekään, ei edes pressa?

    Diplomiekonomi (jossa siis p eikä b) ei ihan vastaa edes nykyistä kauppatieteiden maisteria. Pressa on kai oikeustieteiden kandidaatti ja on toiminut lakinaisena, joten väärässä olet. Itsellisen ja lapsettoman Lenitan aiempaa huvia oli muuten tökkiä työelämän ja perhe-elämän välillä sukkuloivia ylistressattuja perheenisiä valkoisten tennissukkien käytöstä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuinka kauan ? kirjoitti:

Lenita puhuu joidenkin miesten apinaenglannista.
Mahtoiko Lenita käyttää samaa mollaamistyyliä koulussa, oliko koulukiusaaja? Kuinka kauan tämä prinsessa saa jatkaa toisten tökkimistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu