Mitä

odotitko minulta jotain eilen? vaikka sinusta tykkäänkin, en halua päätäni seinällesi...
4580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinut kuvittelemaan,että haluan pääsi seinälleni???

Äänestä
  • tiedetään... en halua satuttaa itseäni "leikkimällä" sun kanssa, turhan paljon menetettävää.

    Äänestä

  • miehet.. kirjoitti:

    tiedetään... en halua satuttaa itseäni "leikkimällä" sun kanssa, turhan paljon menetettävää.

    Kerronpa että järki on laahannut jo tosi kauan perässä vaikka et sitä huomaisikaan. It´s not a game, but..

    Äänestä

  • varmasti kirjoitti:

    Kerronpa että järki on laahannut jo tosi kauan perässä vaikka et sitä huomaisikaan. It´s not a game, but..

    Mietitäänpäs uudestaan miten ensi kerran tavattiin? Mitä muuta voin ajatella?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä, kirjoitti:

odotitko minulta jotain eilen? vaikka sinusta tykkäänkin, en halua päätäni seinällesi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu