se kaikki on esitystä sinulle... että luovuttaisit...
ymmärrä nyt!!
että..
272072
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Luovuttaisin mitä ja miksi? :/
pitäis jotain ymmärtää!! Nimettömästä viestistä! Luovutan heti, kun opettelet puhumaan.
se, jolle tämän kirjoitin, taisi nyt luovuttaa ilman suullista sopimusta.
vaan taistelen omalla viisaalla tavallani...
mistä taistelet? mitä musta haluat??
Ei ihmiselle puhuminen niin hankalaa voi olla.
halua puhua tai tutustua suhun, vaan pysyä susta mahdollisimman kaukana...
Jos sinä särjet maljakon, niin lähdetkö pois sanomatta mitään!!! Sinä särjit SYDÄMEN!!! Sulle ehkä merkityksetön, mutta mulle niin tärkeä.
pahoillani sun puolesta, mutta mä en ole tainnut kenenkään syrämmiä rikkoa, kun tässä on tuskin rakkaudesta kysymys...
pysty lukemaan kukaan.
haluaa vaan selvittää asiat.eihän siinä sen kummempaa tutustumista tarvita.yleensä asiat selviävät puhumalla.
Lue huolella jokainen kommentti.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=4500000000001456&posting=22000000037165695
siihen oltaisiin ihastuneita, miksi muuten kirjoittelisi tuollaisia, antaa sen nyt elää pilvilinnassansa..heh eh.
en halua kuin sen yhden, mutten voi häntä saada. en halua muilta mitään, enkä voi antaa hänelle lisäponnetta ihastukseen. kirjoitin tänne purkaakseni sydäntäni, jota en voi hänelle näyttää.
että haluat häntöä niin kiihkeästi? ehkä tämä on vain ohimenevää.
niinhän sä nyt luuletkin nim. "haluu et". ei helvetti. emmä jaksa. välitän susta niin että sattuu ja jos olisin peluri, olisin tehnyt jotain muuta kuin juossut karkuun. EN ole itseäni täynnä oleva prinsessa, vaikka niin halutaan uskoa. kihisen kiukusta! teen kaikkeni, etten satuttaisi sua (tai muitakaan rakkaitani) ja tämä on lopputulos.
miksi hitossa haluaisin, että musta oltaisiin kiinnostuneita?? mitä mä siitä hyötyisin?? en todellakaan tarvitse muita vakuuttelemaan "miten ihmeellinen olen". tiedän mitä olen.
kyllä ihastuminen on perseestä!! otan koko hommasta lopputilin ja toivon sulle hyvää loppuelämää.
eikä tule tietämään. tuo ed. kirjoittaja avasi silmäni, ehkä mies luulee, että pelailen huvikseni. sitten luulee. en voi asialle mitään.
keskustelusta tulis jännempi ku tietäis mistäpäin ja henkilön etu nimi selviäis..ehkä ikäkin
karkuun jos todella välittää....vai pelkäätkö sitoutumista..ehkä henkilö odottaa edes jonkinlaista viestiä sinulta missä/miten mennään.
jos tunnistat mut, jätä rauhaan!! olen tosissani!! juoksen karkuun, koska olen naimisissa. ja sä tiedät sen...
koska olin täysin varma että ap. viesti oli tarkotettu muulle=) enkä oo varmaan ainoo kuka luuli niin...
jossain mieleni sopukoissa toivoin, että olisit ollut t*****.
jo aika päivää sitten, miksi luovuttaisin? Miksi haluatte, että luovutan? Se minua kiinnostaa, senkö takia että olette huomanneet olevanne virheellisiä.
koska välitän, mutten voi sua saada? mitä virheellistä siinä on?
johtopäätös, ettet voi minua saada? Et ole kyllä järin paljon yrittänytkään. Odotat kai, että tipun kuin kypsä omena syliisi, vaikket itse laittaisi rikkaa ristiin.
minä toivon, että tippuisit syliini:)
mä luovutin sillä sekunnilla, kun kerroit sulla olevan muitakin.Kerroit, myöhemmin, sulla menevän hyvin..no, ei muuta kuin onnea teille.