Miehille

kyssäriä

Jos mies on tuhannen ihastunut johonkin naiseen, mutta suuttuu tälle ja lähtee toisen naisen matkaan
Onnistuuko seksi toisen naisen kanssa kiukkuisena paremmin vai huonommin? Onko se ihan sama kuka siinä alla on sillä hetkellä, kunhan saa paineet purettua?

5

636

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jönssön

      Vaatimukset naisen ja seksin suhteen ovat aika korkealla. En hanki seksiä keneltä tahansa perustuottajalta, vaan varmaksi tiedetyiltä laatunaisilta.

    • lähde toisen naisen matkaan.

    • uk-ko

      Jos riidan takia lähtee paneskelemaan jotain muuta, niin eikö se ole ihan vaan kostamista?
      Jotkut ihmiset on sellaisia, tarvitsevat kostoa saadakseen puntit tasan tai päästäkseen niskan päälle.
      Toiset ihmiset eivät sellaista tarvitse.

      Itse kun en ole kostavaa tyyppiä, niin en osaa vastata, miten se onnistuisi, "seksi toisen naisen kanssa kiukkuisena". En tekisi sellaista.
      Enkä ymmärrä tuota paineen purkamiskysymystä. Tarkoitatko että se alkuperäinen suuttumuspaine puretaan naimalla jotain vierasta ihmistä? Kuulostaa jotenkin vieraalta.

    • Muista en osaa sanoa mutta itsellä ainakin seksi on vihaisena viimeinen asia mielessä, siinä pyörii päässä niin paljon asioita yhtäaikaa että ei toimi.

    • gfdsfds

      sitten tyhmä mies se. Ei sitä voi tietää, miten muiden miesten seksi onnistuu, ei miehet toisilleen semmoisista juttele. Sun pitää kysyä siltä toiselta naiselta.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      84
      2815
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      191
      2779
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      119
      2024
    4. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      114
      1566
    5. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      28
      1515
    6. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      205
      1305
    7. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      62
      945
    8. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      12
      940
    9. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      871
    10. Harmi, etten koskaan saa tietää

      Olinko vai olenko sun kaivattusi, Jii…
      Ikävä
      106
      833
    Aihe