miksi miehelläni on ystävättärinä vain isotissiä naisia? sen ex muijakin oli iso tissinen. taidan hankkia silikonit
ISOT TISSIT
miksi
61346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sun tissienkanssa seurustele.jos olet pienitissinen ja hän haluaa olla sinun kanssasi
niin eikö se osoita että hän välittää sinusta eikä
tisseistäsi.......
Ne luovat mielikuvan pehmeästä lämmöstä ja erooottisesta latauksesta...
Etenki, kun muutama kersa on imetetty...
Minulla on ollut aina pienet rinnat, mutta hyvin ne ovat täyttäneet tehtävänsä esim rintaruokinnassa. Minulla on kaksi nyt jo aikuista lasta.
Nyt viisikymppisenä rinnoista on ollut uutta iloa. Olen saanut kuulla, että minulla on upeat viisikymppisen rinnat. Ja tosiaan: isorintaiset ikätoverini ovat surkean näköisiä. Rinnat riippuvat mahalla kuin löysät nahkapussit. Minä taas rinnoistani olen kuin kolmikymppinen. Odottele siis vähän - aikasi tulee.
EMAKOT ON ERIKSEEM!
minulla b-kuppi ja suurin osa miehistä pitää pienemmistä,ainakin omalla naisellaan,koska ne pysyvät terhakkaana.oma mieheni sanoi juuri eilen,että minulla on nauravat rinnat.Eivät riipu surullisesti.
Mikä riemu olla ilman liivejä,kun ei kynä pysy rinnan alla!
Ole onnellinen,ei ole riemua olla isopovinen,hartiakivut ja siroja liivejä ei löydy.
Ja lopuksi makuasioista ei sovi kiistellä...