Ihana läväri

Hei! Oks`ketä koskaan miettiny ottaa semmosen kunnon lävärin ett`erottus porukasta!
Mä meinaan ett ampus päähän reiän ja pistäs siihen rautakangen?
Kyllä assalla landemummot varmaan kattos vähän pitkään!?
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan vammasta tollanen..Täyttäsit aivosi joillakin järkevimmillä ajatuksilla ku tollasella potaskalla!!

Äänestä

..paskempi idea. Itte just ajattelin, et
jos hyppäis seivääseen mahalteen ja pistäis
sitte jonku semmosen siistin putken siitä läpi
silleen, et ku ottais paidan pois ja kattois putkeen niin näkyis läpi selkä puolelle. Se ois
aika jees. Erottuis ainaki joukosta. Ehkä joskus
vielä teen semmosen itte.

*huokaus* xDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avarakatseinen kirjoitti:

Hei! Oks`ketä koskaan miettiny ottaa semmosen kunnon lävärin ett`erottus porukasta!
Mä meinaan ett ampus päähän reiän ja pistäs siihen rautakangen?
Kyllä assalla landemummot varmaan kattos vähän pitkään!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu