vain tyhmä

Vain tyhmä pikkuvaimo ei huomaa eikä tajua mitä peliä ukkonsa pitää!! Selän takana touhuu todella härskisti ja pikkuvaimo ei muka huomaa mitään!! Miten voi olla mahdollista?!
6699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vai luulet että ei huomaa mutta vähät välittää kun tietää minkälainen hutsu olet!

Äänestä

näin, KUN KERRAN ON ILMAINEN PANOPATJA, niin ei mene perheen rahat ammattilaisen taskuun eli ilotytön.

Sekä näin, että kun tämä panopatja luulee olevansa niin ainut laatuinen ja on rakastunut, niin silloin tällä ei ole muita miehiä, niin kuin alan ammattilaisella, joten ei tule tauteja kotiinkaan.

Tai heillä on avoin suhde, jossa kummallakin on sallittua naida ketä haluaa ja sitten kertovat toisilleen millainen se uusio pano oli.

Tai et ole ilmoittanut olemasta olostasi miehen vaimolle, ei vaimot ole selvänälijöitä, että ne tietäisi kaikki miehensä panopatjat.

Siinäpä sinulle itsesi kehuja panopatjalle miettimistä.

Äänestä

Koittakaa nyt saada niihin kahteen aivosoluunne ymmärrystä sen verran, että käsitätte, että joillakin asioilla ei vain ole mitään merkitystä. Miksi joku luuseri kantaa huolta pikkuvaimojen elämästä kun heitä itseään ei tietyt asiat haittaa. TOki, sen oman surkean elämän voi hetkeksi unohtaa kun pääsee muka-kauhistelemaan pettämiskuvioita (VOi kauheeta!), mutta hei, jättäkää meidän rauhaan.

Äänestä
  • Heh, mitäs roikut täällä uskottomuus palstalla jos haluat että sinut petetty pikkuvaimo jätettäisiin rauhaan??! Näyttää kuitenkin helvetisti kiinnostavan mitä muuta petetyt pikkuvaimot ja ne "pahat toiset naiset" täällä kommentoivat!! Älä tule tänne jos haluut olla rauhassa tai toinen vaihtoehto; heitä se pettävä äijä pihalle jos sua sen kusetus häiritsee!

    Äänestä

  • täällä?! kirjoitti:

    Heh, mitäs roikut täällä uskottomuus palstalla jos haluat että sinut petetty pikkuvaimo jätettäisiin rauhaan??! Näyttää kuitenkin helvetisti kiinnostavan mitä muuta petetyt pikkuvaimot ja ne "pahat toiset naiset" täällä kommentoivat!! Älä tule tänne jos haluut olla rauhassa tai toinen vaihtoehto; heitä se pettävä äijä pihalle jos sua sen kusetus häiritsee!

    lällälllää, mahtaa ottaa pataan. Heheee.

    Äänestä

  • täällä?! kirjoitti:

    Heh, mitäs roikut täällä uskottomuus palstalla jos haluat että sinut petetty pikkuvaimo jätettäisiin rauhaan??! Näyttää kuitenkin helvetisti kiinnostavan mitä muuta petetyt pikkuvaimot ja ne "pahat toiset naiset" täällä kommentoivat!! Älä tule tänne jos haluut olla rauhassa tai toinen vaihtoehto; heitä se pettävä äijä pihalle jos sua sen kusetus häiritsee!

    Rauhoitu. KOmmentit kiinnostavat, mikseivät kiinnostaisi mutta mielelläni annan myös oikeaa tietoa autenttiselta taholta. SInulle suosittelen jotakin junttipalstaa, jossa voi enimmät paineet ja ärsytykset purkaa sinun tavallasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei huomaa kirjoitti:

Vain tyhmä pikkuvaimo ei huomaa eikä tajua mitä peliä ukkonsa pitää!! Selän takana touhuu todella härskisti ja pikkuvaimo ei muka huomaa mitään!! Miten voi olla mahdollista?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu