Hyi mikä pahkura ihon alla?, vaalea väri..

näen ihon läpi valoa vasten, että mokkulan väri on hieman valkoinen ja koko on herne.Jokin talipallo siellä tukossa? Leuan alla on nimittäin finnejäkin ihon PINNALLA,
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lymfooma antaa esimakua yleensä juuri kovana pattina

Äänestä

tää on irtonainen ja pystyy pyörittämään ees takas, ja vaihtelee kokoaan vähän väliä. välillä on tosi pieni...sitä paitsi tää on sillä alueella mihin näitä finnejä tulee.LEUANKÄRJEN ALLA.

Kävin jo viimevuoden lopussa läpi tutkimuksia erään toisen asian takia, koko kehon ulraa ja verikokeita ja muita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ahdistavaa... kirjoitti:

näen ihon läpi valoa vasten, että mokkulan väri on hieman valkoinen ja koko on herne.Jokin talipallo siellä tukossa? Leuan alla on nimittäin finnejäkin ihon PINNALLA,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu