Carolina Herrea

-sanna-

Mitä mietä olette Carolina Herrea Chic-tuoksusta?

2

431

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jimpsi

      Hyvä, raikas ja kivan tuoksuinen perus tuoksu mutta jos vertaa esim. Herreran "212 Sexy" -tuoksuun niin se ei ole läheskään niin hyvä! Kuitenkin juuri päiväsaikaan sopiva, miedompi ja viattomampi versio Sexystä :) Chic on kuitenkin edeltäjäänsä "212" -tuoksua parempi.

      Yleisesti pidän Carolina Herreran tuoksuissa myös siitä että niissä käytetään vähän myskiä, alkoholia yms. joten ne ovat keveitä ja "luonnollisia" eivätkä yleensä aiheuta päänsärkyä vaikka joku kokematon suihkisikin liikaa. Laadukkaita siis. Tosin se näkyy hinnassakin.

      Miinus on Herreran tylsistä pulloista.

    • parhaimmista

      Carolina Herreran Chic on yksi lempituoksuistani. Toinen pullo jo käytössä. Ihanan kevyt kukkaistuoksu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      84
      4942
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      233
      4694
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      68
      2418
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      75
      2416
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      62
      2400
    6. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      80
      2245
    7. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1926
    8. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1557
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      128
      1488
    10. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      113
      1424
    Aihe