Rakastan

Rakastan. Niin hemmetisti.

Vaan vapaata miestä.

Uskokaa pois, joku on parempi kuin se varattu mies.

Hypätkää ja huomaatte, että lämmin syli ottaakin vastaan. Alla ei olekaan kivikkoa.
1532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä piristi iltaani, kiitos! :) Minunkin silmäni alkavat hiljalleen avautua todella...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-kakkonen minäkin kirjoitti:

Rakastan. Niin hemmetisti.

Vaan vapaata miestä.

Uskokaa pois, joku on parempi kuin se varattu mies.

Hypätkää ja huomaatte, että lämmin syli ottaakin vastaan. Alla ei olekaan kivikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu