Mun ihanne mies on sellanen

tyyppi, jolla on kimeän kirkas ääni, osaa runoilla ja mennä hiihtämään korkokengissä. Ei tarvi kovaa hiihtää kunhan osaa tulla takaisin ajoissa. Jodlaa aikansakuluksi meidän koiran kanssa, ja illan päätteeksi tilaa pitsan. Kuorsaa muttei liian kovaa, puhuu pahaa entisistä naisista unissaan. Halii, kun on käyny ensin suihkussa.
4880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

perunanenäisistä miehistä, joilla on ihana pehmeä kaljamaha, jolle on hyvä kallistaa päänsä illalla sohvalla urheilua telkkarista tuijotettaessa. Ihanaa kun mies luulee olevansa miehekäs ja fiksu kun tarjoutuu vaihtamaan palaneen lamppun! Lutusta.

Äänestä

Mun ihannemies ois sellainen, joka on 150 cm pitkä ja on erittäin kiinnostunut autoista ja niiden tuunaamisesta. Sillä ois punaiset kasvot ja se pukeutuis lähinnä jääkiekkoaiheisiin vaatteisiin. Sen tukka ois pitkä ja glitteröity harmaa pehko. Se osais pilkkiä ja tehdä hyvää puolukkapiirakkaa. Mä en siis ite osaa.

Äänestä
  • Ihannemies on sellanen suloinen komea.. Niinkuin omani. On ahkera ja mukava ystävä samalla ja on yhtä höntti kuin minä =) tykkää lautapeleistä ja viettää koti-iltoja kanssani. Joskus juhlimaan yhdessä ja pitää läheisyydestä.

    Äänestä

  • Divinity kirjoitti:

    Ihannemies on sellanen suloinen komea.. Niinkuin omani. On ahkera ja mukava ystävä samalla ja on yhtä höntti kuin minä =) tykkää lautapeleistä ja viettää koti-iltoja kanssani. Joskus juhlimaan yhdessä ja pitää läheisyydestä.

    Divinity haikailee mielikuvitus olentojen perään!

    Tosimies ei ole suloinen ensimmäisen syntymäpäivän jälkeen eikä hetskumies höntti. jos Divinity onkin homoemo? Se selittäis ahkeran ja mukavan ystävän ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pirun pitkä nenäinen kirjoitti:

tyyppi, jolla on kimeän kirkas ääni, osaa runoilla ja mennä hiihtämään korkokengissä. Ei tarvi kovaa hiihtää kunhan osaa tulla takaisin ajoissa. Jodlaa aikansakuluksi meidän koiran kanssa, ja illan päätteeksi tilaa pitsan. Kuorsaa muttei liian kovaa, puhuu pahaa entisistä naisista unissaan. Halii, kun on käyny ensin suihkussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu