Tämä palsta pitäisi saada asialliseksi. Nykyään aivan liian moni avaus käsittelee AT-miehiä. Te AT-miehet teette vain itsellenne hallaa korostamalla alempitasoisuuttanne.
Palstaan muutos
Uusia aiheita
6254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ole mikään sinkut -palsta, vaan ATM, misogynia, katkeruus, muiden-seksielämän-kyttäys-ja-kadehtiminen ja lue-tätä-jos-haluat-masentua -palsta. Ei tämä palsta kerro keskiverron sinkun elämästä mitään.
LOL! Eikai näitä kukaan muuten lukisikaan?! Mutta onneksi nämä jutut eivät ole totta. :D
ennen kuin palstalle saadaan sheriffi. Itse olen luopunut jo toivosta, joten käyn täällä hyvin harvoin ja kirjoittelen mieluummin muille ihmissuhdepalstoille.
kaverit ei faniteta sua,et niin voit sä......
juuri sillä tavalla kun olet tehnytkin.
Eli kun näille AT-miehille ja niiden aloituksiin ei anneta huomiota, niin kyllä ne aikanaan lakkaavat, masentuvat ja päättävät päivänsä.
ATM:t eivät ole huomanneet, että Suomi24:ssa on oma palstansa 'Katkeruus'. Löytyy tuolta 'Tunteet'-osastolta. Menkää sinne. Vaihtoehtoisesti markkina-arvoteorialle voisi perustaa oman palstansa, mutta se olisi turhauttavan typerää jo siitä syystä, että koko teoria on ärsyttävää paskaa ja sellaista yleistystä, jota todella inhoan. Se ei kaipaa enää enempää jalustalle nostamista oman palstan merkeissä.