soito kiellossa ollut kappale

mikä kappale/artisti esiti joskus selaisen laulun jossa englanin kielellä lauletiin (he tulee ja hakee minut pois he ha ho hu jotain tuon tapasta sekavaa kappale poistetiin radio soitosta joskus aikoinaan 70-75 vuoden välillä
2179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.. tuo: Napoleon XIV - They're Coming to Take Me Away Ha-Haaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neo geo.,.,., kirjoitti:

mikä kappale/artisti esiti joskus selaisen laulun jossa englanin kielellä lauletiin (he tulee ja hakee minut pois he ha ho hu jotain tuon tapasta sekavaa kappale poistetiin radio soitosta joskus aikoinaan 70-75 vuoden välillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu