oon lukemas siis tota pellen bändi hukassa- kirjaa, minä ja mun frendi ei olla oikee jyvällä et siis kertooks toi jostai pellen tyyppisestä bändistä, vai kertooks toi pelle miljoonan bändin kulusta vaan eri nimillä? jostain luin et se kertois saman tyyppisestä bändistä, muttei kuiteskaa pelle miljoonasta, mut mites se sit oikeesti on? =)
pelle miljoona"bändi hukassa"
majakka_v
4542
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ettei sillä ole väliä koska se on aivan paska niin kuin pellekin nykyään.
en kysynykkää mielipidettäs siitä onks pelle tai sen kirja paska, vaa mistä sen kirja kertoo. jos ite et pellestä tykkää, se on okei, ei kaikkien tartte kaikest tykkää, mut ei sun tartte tulla kertomaan sitä mulle.
Enpäs tiedä miten on, mutta ootko lukenu otsikon mukaisen Pellen kirjan? Aivan huippukamaa, vaikka nuorille suunnattu! Ite lukenu ehkä viis kertaa ja vielä naurattaa!
en oo lukenu, kiitos vinkistä, vois lukastakki (: