Mistäs sais miesten Anarchy Logolla varustetun mustan hupparin? Sellaisen olen nähny missä on punainen logo selässä (valuva valuva teksti) Kiitos jos joku osaa pientäkään vihjettä antaa
Anarchy
jessieka
2398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Askartele. Osta musta miesten huppari, halvalla saa vaikka marketeista. Sitten mene vaikka Tiimariin ja osta haluamasi kangasväri, jolla saat varmaan söhellettyä huppariin tosi tr00 uskottavan anarchymerkin ja sitten värin kuivuttua silität sen värin pysymään siinä.
...Joo punkin alkuperäinen idea oli, että jokainen on oma erilainen itsensä, eikä kaikki yritä pukeutua johonkin punk univormuun. Nykyään punkit näyttää kaikki samanlaisilta. Ei mitään persoonallisuutta. Katsokaa esim Johnny Rottenia, se ei ikinä ole suostunut pukemaan ylleen jotain punkarmeijan muotiunivormua. Sitä se punk on minun mielestäni. Ja mitä se anarkia merkki sitten merkitsee näille nykyajan punkkareille. Se varmaan vaan kuuluu univormuun. Vitun ääliöt.