YazkaHarnessBaawo

Kuka on samaa milet mun kaa, et harness on huippumesta laittaa kaikki? Olin 20 min sitte laitaans traguksen. (oon 11w) Siel otettii mut vastaa Marko siis, soitti mutsille, kerto ohjeita, ihanan rauhallisetssei. Noin 10 min sen j'lkee kun olin tullu, Marko ohjas mut Yazkan luo. Se alko puhuu tosi rauhottavasti ja ei sattunu yht'' ku se teki sen. Baawoki on ihana. onks joku n'hny sen halkastun kielen tai implantin? kertokaa mieleipiteet harnesist..
91091
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

asiantuntevaa henkilökuntaa. paras

Äänestä

ja asiantuntevaa ja mukavaa porukkaa. Muualle en enää mene.

Mä oon nähnyt ainakin ne Baawon implantit, kieltä en kyllä.

Äänestä
  • niinb aivan...xD

    Äänestä

On iha hyvä mesta..kävin viime vuonna laitattamas siel napalävärin ja se paraniki hyvin..:)lävistäjät oli iha kivoja ja rauhotti mua..

Äänestä

Paikkana oikein mukava ja asiantuntevaa porukkaa ovat. Siltikin mielestäni hieman yliarvostettu, itse olen kokeillut muutamaa muutakin alan liikettä ja palvelu oli aivan samaa tasoa kuin Harnessissa, joissain liikkeissä hinnatkin halvemmat. Tosin ainakin ensikertalaisille suosittelen Yazkaa, on meinaan mukavaa porukkaa ja huolehtivat kyllä asiakkaista ja selittävät kaiken mitä tekevät. :)

Äänestä
  • Joo en tarkottanu sit ei ei olis muit hyvii mestoi.. sanoin vaan et MUN mielest Harness on paras!

    Äänestä

  • YazkaFan kirjoitti:

    Joo en tarkottanu sit ei ei olis muit hyvii mestoi.. sanoin vaan et MUN mielest Harness on paras!

    Taitaapa kuitenkin vain olla niin, että Harness (Yazka) ja MadMax (Samppa) ovat Suomessa ne alansa huiput... :)

    Äänestä

  • samoja ja parempia saa halvemmalla. kannattaa ostaa netista esim a-ilusion.com. kokeilin itse mun kaverit kans.

    Äänestä

..laitatin sielä nenäkorun uudelleen viime kesänä
ja paikka oli todella hyvä. Mulle selitettiin
tarkat hoito ohjeet ja varmistettiin, että ei
pyörrytä ja näin. Mutta näin on ollu
kaikis liikkeis missä oon käyny.
Tai no..mähän oon käyny vaan kahdes harnesis ja yhes toises. Siel toiseski oli tosi hyvä kohtelu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YazkaFan kirjoitti:

Kuka on samaa milet mun kaa, et harness on huippumesta laittaa kaikki? Olin 20 min sitte laitaans traguksen. (oon 11w) Siel otettii mut vastaa Marko siis, soitti mutsille, kerto ohjeita, ihanan rauhallisetssei. Noin 10 min sen j'lkee kun olin tullu, Marko ohjas mut Yazkan luo. Se alko puhuu tosi rauhottavasti ja ei sattunu yht'' ku se teki sen. Baawoki on ihana. onks joku n'hny sen halkastun kielen tai implantin? kertokaa mieleipiteet harnesist..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu