netti-seksi yleistä

sheffin veli

aika paljon ihmiset harrastaa netti-seksiä ja fantasiointia suomi24 chatissä

eli yllättävän moni nainen alkaa vihjaileen näitä netti-seksi juttuja heti kun privaattiin on päästy...

23

8274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alkaa kyseleen

      heti että mikäs on kuppikoko, pidätkö stringejä, sukkahousuja, sukkia ja sukkanauhoja yms...

      Ei kiitos, siks jätänkin väliin koko chatit

      • NäinOnNäreet

        Jaaa-a, kyllä se taitaa olla ihan muut chatit missä noita juttuja puhutaan.
        Suomi24:ssä ainoat jotka puhuu pikku tuhmaa on seksi chattien ns. vakioporukka joka heittää pikku tuhmaa läppää.Se onkin sitten ainut, mitä on.

        Privana on turha mennä heittämään - edes seksi chateissa - yhtään mitään kinkya naiselle.Voit olla 99% varma ettei vastaa.Eikä kyllä toistenkaan päin kinkya juttua tule.Sitä varten se onkin mielestäni aika hauskaa että joku voi luulla menevänsä puhumaan pervoja mutta ainoa mitä seuraa saat, on asiallinen seura.


    • normaali asia luonnollinen

      Monilla on kaksinaismoralistinen suhtautuminen seksiin; toisaalta seksiä pidetään kiellettynä asiana, mutta toisaalta itse sitä tehdään heti kun kukaan ei näe.

    • kuuluu..

      mausteena elämään ,,ei kai sitä tarvitse hävetä, tietenkin pitää siinäkin rajansa tietää,

      Mutta AIKUISELLA ihmisellä ,,se ei kai ole leivänsyöntiä kummallisempaa puuhaa.hö

      sit on näitä pihtaajia ,joiten mielestä se pitää tapahtua pimeässä ja harvoin!

    • Luonto se hoitaa

      Onko se niin kamalan outoa jos nainen tai mies haluaa netti seksiä tai puhelin seksiä? Minä kyllä kun mies ei kotona ja ei nähdä moneen päivään niin kyllä kun soitellaan ja viestitään niin aletaan puhumaan seksistä ja siitä miten kaipuu ja halu toista on valtava.Väkisin siinä jo herkistyy jos oikeasti välittää toisesta.

      • älä yritä

        yleensä nettiseksiä harrastetaan muiden kun oman aviopuolison kaa.... jos et ole sitä tajunnut

        tuskinpa monet aviopuolisot viihtyy jossain tsätissä...


      • jani22

      • chattailua--
        jani22 kirjoitti:

        Nettiseksiä kaipaaville on myös omia kohtauspaikkoja kuten vaikka http://seksiviestit.fi :)

        Tämä on minusta paras sivusto toimivuuden ja sen kannalta että sieltä löytyy todella hyvän näköisiäkin naisia, hyviä flirttaajia, poseeraajia ja strippaajia, fetishijuttuja y.m.s

        http://cams.com/go/page/standard_login.html?who=r,YYf54w0hHPsZPi8AYO43ViM30Xg8lv4jgnnHqJq6BunQwlUfBH92HrmgabBirVO1YyhvVE3PoitPF9XwVQdu09i4scj_2zmM4jffBlCifGCmz6an7C3PGMsX3qPHuN5di8RrjqM3YKAJJajnjFSAow--&site=cams


      • Ristokejonen

        Hei, tuo pitää täysin paikkansa kuna Rakastaa. Onnea Teille!


      • hslt

        ei se niin kamala ole vaikka harastaakin netti seksiä


    • been there,done that

      Modemiin nussiminen?

      • känsää pukkaa:D

        muutama kameran edessä runkkailija on tosiaan tullut vastaan ja niitten ehdottelijoita kymmeniä...
        tosi tosi nolo sanoa että "anteeks..ei kiinnosta katsella.."..kun ensin olen luullut jokseenkin normaaliksi tyypiksi ja sit onkin molanderi kädessä...ja minä pidelly naurua yksinäni..ei vois vähempää kiinnostaa minne heittää mällinsä..näppäimistölle vai omille näppeille..
        livenä nää poijjaat ei varmastikaan ole niin rohkeita ja avoimia seksissä..tai osaa edes naista tyydyttää...että yäk vaan..sairasta touhua on.


      • omituista
        känsää pukkaa:D kirjoitti:

        muutama kameran edessä runkkailija on tosiaan tullut vastaan ja niitten ehdottelijoita kymmeniä...
        tosi tosi nolo sanoa että "anteeks..ei kiinnosta katsella.."..kun ensin olen luullut jokseenkin normaaliksi tyypiksi ja sit onkin molanderi kädessä...ja minä pidelly naurua yksinäni..ei vois vähempää kiinnostaa minne heittää mällinsä..näppäimistölle vai omille näppeille..
        livenä nää poijjaat ei varmastikaan ole niin rohkeita ja avoimia seksissä..tai osaa edes naista tyydyttää...että yäk vaan..sairasta touhua on.

        kameran edessä runkkailjoihin olen minäkin törmännyt ja lähinnä koko touhu naurattaa... ketä kiinnostaa katsella kun mies vetää käteen? eikö miehillä ole mitään muuta tekemistä kuin istua muna kourassa nettikameran edessä?


    • ime...

      sEKSIII

    • ohhoh-

      On se tämäkin yksi aihe, mutta en heti haarojani levitä, kun tän iloviisarin nään,
      elikkä sukukalleudet...

      Enkäpä ees harrasta istumista netissä, jotain elimiä katselemassa.

    • amerrriikan teppo

      Paras nettiseksi kokemus tulee sivustolta www.kamerataivas.fi Ja vieläpä ilmaseksi! Eikä tartu edes sukupuolitaudit!

    • guy23_

      nettiseksi.... se on ainoastaan puhetta eikä sitä oikeeta.. olen yrittäny mutta lopuksi se on vain puhetta.. varmasti se joillekkin tuottaa kiksejä mut mulle ei :P

    • hslt

      moi varatut naiset

    • Varauksella Chattiin

      lol olen yhden naispuoleisen ystäväni kanssa joskus öisin väsyneenä mennyt juurikin tuonne suomi24 chattiin esittämään jtn kiimapaskaa jonku naurettavan nickin takaa =P.. Siinä sit ne "privat" nähtii ku äkkiä kyhättii feikki msn osoite ja saatiin alle 10min tyypin kyrvästä kuva webcamiin, oli siinä nauramista saakeli :D.

    • atsian1

      mistähän löytyisi varsinais-suomesta nainen joka haluaa vain kunnon yhdyntää kerran viikossa todella viriilin 53v vaitiolotaitoisen jopa komeaksi haukutun miehen kanssa

      • sexy-anneli

        Anna numerosi niin soittelen


    • digister

      kuka haluu munaa satakunnasta

    • Anonyymi

      Hello

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      157
      2558
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      901
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      839
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      710
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe