Löytyiskö oikeasti mistään sellaista nörttimiestä, jota kiinnostaisi oikeasti naisetkin? Joko löytyy semmoista, jotka pitää pelaamisesta, muttei ole niin uppoutunut puuhiinsa että naiset ovat pudonneet kiinnostuslistalta täysin?
Hieman hankalaa, kun parikymppisissä miehissä se tuntuu olevan joko tai. Joko pidetään pelejä lapsellisina ja ollaan naisista kiinnostuineita tai sitten päinvastoin. :(
On tää miehen hakeminen vaikeaa.
Hieman hankalaa, kun parikymppisissä miehissä se tuntuu olevan joko tai. Joko pidetään pelejä lapsellisina ja ollaan naisista kiinnostuineita tai sitten päinvastoin. :(
On tää miehen hakeminen vaikeaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Löytyy niitä älä hätäile. Niitä on paljon, mutta vaikeampi lyötää kuin noita baareissa heiluvia kavereita sille ne kaverit tulee tonne kaduille riehumaan missä ihmisiä näkyy kun taas nää nörttimiehet istuu himassaan. :)
Löytyiskö oikeasti mistään sellaista nörttimiestä, jota kiinnostaisi oikeasti miehetkin?
:P
Kannattaa tutustua nörttien mestoilla. Vaikkapa irkissä. Ei baareissa tosiaan välttämättä kovin usein käydä, ja vaikka joskus käytäisiinkin, niin ei välttämättä näy nörttiys päälle.
Harmi vaan että olen jo onnellisesti avoliitossa =)
Ennen tykkäsin pelailla koneella. Sitten kasvoin aikuiseksi ja peli-into väheni. Nykyään koodaan. Naiset kyllä kiinnostaa, mutta toistaiseksi ei ole löytynyt sellaista, joka olisi innostunut mun jutuista.