Hiukan haukkua muakin.
Pitääx antaa vihjeitä, vai kexittex te ite.
Sellainen raivokas olis tosi kiva yllätys.
Nyt olis jo aika
15
266
Vastaukset 15
- nyt saatanan
taliaivo hukata ne ääkköset
Nyt on standardinäppis käytössä, niin päätin vaihteeksi ärsyttää käyttämällä ääkkösiä.
Vielä kaipaan lisää raivoa, sillä tämän piristävän viestin jälkeen en ole saanut läheskään yhtä hyviä:
" Vaikka sinun feministikupan
Kirjoittanut: mädättämään 25.7.2008 klo 01.00
ns. "aivoosi" ei mahdu se että kaikille ei mene läpi tuo pelleilysi niin totean muutaman faktan.
Ensinnäkin, kuinka säälittävä nainen täytyy olla että nussii nikkinsä jostain Eddie Murphyn leffasta? Toisekseen, en kunnioita naisia jotka vittuilevat netissä esiintyen miehinä. Kolmanneksi, sinulla ei ole mitään annettavaa maailmalle, joten voit vaikka mennä hyppimään naru kaulassa parvekkeelta, JUST NYT!
Nyrkkiä sietäisit saada turpaasi. Oi, oi.....oho...nyt sanoin pahasti....kohta tulleepi polliisi....nyt tarkkana....VITTU KOHTA LÄHTEE SAATANA LIPPAALLINEN SEKÄ KYTILLE ETTÄ SULLE VITUN MITÄTTÖMYYS!!!
Haista sinä mitättömyys oma vittus. Olet turha.
"
- Thursday
palstan toisteks rasittavin jankkaaja!
Frederico kirjoitti:
buddy ku ei tykkää hopea sijoista
Kun oon oikeesti vielä ärsyttävämpi kuin palstoilla.
Mä hillitsen itseäni täällä koko ajan, mut pitää varmaan joustaa että pääsee ykköseks.- Thursday
buddy-love kirjoitti:
Kun oon oikeesti vielä ärsyttävämpi kuin palstoilla.
Mä hillitsen itseäni täällä koko ajan, mut pitää varmaan joustaa että pääsee ykköseks.vaan jatkossakin. Me kaikki muutkin käännämme parhaan puolemme palstalle. Kuten näkyy.
Thursday kirjoitti:
vaan jatkossakin. Me kaikki muutkin käännämme parhaan puolemme palstalle. Kuten näkyy.
Tosi rasittavaa kun teeskentelen ihan hirmu mukavaa, enkä edes puhu itsestäni koko aikaa.
Maineeni vaatisi Dobermanneja ja nuo lisäksi heiluttavat häntiään.
Voisko joku kehua mua puskista, niin sitten tulis kunnolla haukkuja.buddy-love kirjoitti:
Maineeni vaatisi Dobermanneja ja nuo lisäksi heiluttavat häntiään.
Voisko joku kehua mua puskista, niin sitten tulis kunnolla haukkuja.löytyi vain saksareita.
Noilla koirilla varmaan persoonajakauma.
Pitäis varmaan kulkea naapurin pihan ohi, siellä bittbull, millä muhkea haukku.
Sinänsä hassua, kun pihassa ei ollut aitaa, koira oli ihan relax. Heti kun tuli aita, alkoi haukkuminen.runontaja kirjoitti:
löytyi vain saksareita.
Noilla koirilla varmaan persoonajakauma.
Pitäis varmaan kulkea naapurin pihan ohi, siellä bittbull, millä muhkea haukku.
Sinänsä hassua, kun pihassa ei ollut aitaa, koira oli ihan relax. Heti kun tuli aita, alkoi haukkuminen.Olla oikeasti hiukan pelokas ja aidan takaa uskaltaa haukkua.
- kehua
buddy-love kirjoitti:
Maineeni vaatisi Dobermanneja ja nuo lisäksi heiluttavat häntiään.
Voisko joku kehua mua puskista, niin sitten tulis kunnolla haukkuja.Luin miten Buddy-love luo palstalle turvallisuuden tunnetta. Olen täysin samaa mieltä, olet julmana styrankina lunastanut paikkasi hyvin.
Sinulla on lämmin sydän. buddy-love kirjoitti:
Olla oikeasti hiukan pelokas ja aidan takaa uskaltaa haukkua.
yleistä, naapurissa kesämökki jolla snautseri.
Sekin haukkuu aidan takaa.
Ennen aitaa tosi rohkea.
Meidänkin jo edesmennyt koira aikoinaan alkoi haukkumaan ohikulkijoita, kun laitettiin pihalla hihnaan.
Ehkä sittenkin haluavat kertoa, rajoitetusta vapaudestaan?kehua kirjoitti:
Luin miten Buddy-love luo palstalle turvallisuuden tunnetta. Olen täysin samaa mieltä, olet julmana styrankina lunastanut paikkasi hyvin.
Sinulla on lämmin sydän.Varmaan ärsyyntyvät kovasti.
Lisäksi korostan edelleen, etten täällä palstoilla puhu läheskään yhtä paljon itsestäni kuin irl.runontaja kirjoitti:
yleistä, naapurissa kesämökki jolla snautseri.
Sekin haukkuu aidan takaa.
Ennen aitaa tosi rohkea.
Meidänkin jo edesmennyt koira aikoinaan alkoi haukkumaan ohikulkijoita, kun laitettiin pihalla hihnaan.
Ehkä sittenkin haluavat kertoa, rajoitetusta vapaudestaan?Useimmiten haukkuva koira on kytkettynä. Eräs pystykorva haukkui aikanaan itsensä lähes äänettömäksi (se haukkui koko päivän, joka päivä).
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1741222
Palstamiittinkiä taas ajattelen
Niin.. oli tuossa elokuussa Randen kanssa juttua palstamiitistä ensi kesälle. Ajatuksena oli miitti Jyväskylässä, joka179754Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin
Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s28593Mitä haluaisit minusta mies
Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm48586Työttömille tulossa pakollinen ilmaistyö sanoo kokoomusministeri
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/078a91b0-4bdf-4a7b-9c3b-f3cf2bdd3dae Kokoomus, persut ja kepu laittavat työttömät344521- 30501
- 18485
- 32483
Kyllä siinä oli jotain enemmän
vaikka moni asia meni pieleen ja mutkille. Oli sähköä välillämme ja siis sinäkin olit kiinnostunut. Mutta kun ne esteet,11472Selvitetään tämä meidän välinen juttu
Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte19456
