auttakaa!!

moi..! oon ihastunu yhtee poikaa se on vuode mua vanhempi ja en vaa oikeest uskalla tehä asial mitää. mietin siä koko aja mut tiän et en kuitenkaa saa sitä ja oon vähä ujo ni en oikeest tiä mitä mun pitää tehää.. pliis vastatkaa tähää..
1580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ootteko tapaillu toisianne tai mitää vastaavaa ? ootko jutellu sen kanssa teistä ? kerro hiukan lisää ei tietenkään pakko :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


idaab kirjoitti:

moi..! oon ihastunu yhtee poikaa se on vuode mua vanhempi ja en vaa oikeest uskalla tehä asial mitää. mietin siä koko aja mut tiän et en kuitenkaa saa sitä ja oon vähä ujo ni en oikeest tiä mitä mun pitää tehää.. pliis vastatkaa tähää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu