Tuoksu kopiot

Hei! Listataanko hyväksi havaitut tuoksu kopiot? :)

Itse pidän Jeanne Arthesin Boum tuoksusta joka on kopio Escadan Ibiza Hippiestä

Pojalle ostin sellaisen mustan Catsuit tuoksun ,joka on kopioitu Jean Paul Gaultierilta,erittäin menevä nuorelle miehelle.
12628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meilläkin tehdään paljon hajusiä jotka ovat hyvin lähellä maailman merkkejä.
Se johtuu siitä että pohjat tulevat tuoksuihin vain muutamalta valmistajalta.
http://www.osturt.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


esi.Seppälässä kirjoitti:

Hei! Listataanko hyväksi havaitut tuoksu kopiot? :)

Itse pidän Jeanne Arthesin Boum tuoksusta joka on kopio Escadan Ibiza Hippiestä

Pojalle ostin sellaisen mustan Catsuit tuoksun ,joka on kopioitu Jean Paul Gaultierilta,erittäin menevä nuorelle miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu