Joku oli tuonut Saksasta säälittävän 80-luvun Subarun. Auto oli rupinen kuin perse, ja moottori kävi tosi huonosti.
Vähän järkeä soisi tähän tuomiseen, ettei nyt ihan paalitavaraa tuotaisi. Noita romuja löytyy Suomestakin muutamalla sadalla eurolla.
Vähän järkeä soisi tähän tuomiseen, ettei nyt ihan paalitavaraa tuotaisi. Noita romuja löytyy Suomestakin muutamalla sadalla eurolla.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tarrakilvet = tuontiauto??? Mieti vähän ennenkuin
paljastat tyhmyytesi.
Pelkään pahoin että kyseesä oli rupinen suomi = avainlippuauto :) Tarrakilvet ei nääs takaa että kyseessä tuontiauto...
Pelkääjäpojut taas asiallisella päällä...
Jos p*skaläjää laivataan satamaan laivasta, niin tarrakilvistä riippumatta MITEN TAIS OLLAkaan!?!
tuontiautohan tulee laivasta satamaan esim. Saksan kilvissä. vasta sataman tullista saa ne tarrakilvet
Kukas se kirjoittelee... no eipä näitä nimimerkkejä ole rekisteröity.
20-Valve vain seurailee taustalla näitä teidän naurettavia uhoamisia...
Ja 20-Valve tietää hyvin ettei kaikki tarrakilpiset ole tuontiautoja!
PS Muuten ihan kiva mutta tämä nimimerkkien rekisteröimättömyys alkaa kohta rassaamaan kun noita nimimerkin lainailijoita on jonkinverran liikkeellä.
tarra-autoina 80 luvun vectran ja escortinkin prk...
Suomiautoa meinaan
paskoja sieltä tuodaan